תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מאטנט

אטנט זו תרופת מרשם אשר מיועדת לטיפול בהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. תרופה זו ניתנת במרשם רופא, אך לפעמים עשויה להתפתח תלות בכדור ולהוביל להשלכות הרסניות.

התמכרות לאטנט יכולה להשפיע על החיים בהמון דרכים, בין על ידי גרימת פגיעה פיזית, מנטלית קוגניטיבית והתנהגותית, ובין אם תהיה זו פגיעה במערכת החברתית, התעסוקתית, הכלכלית או המשפחתית. כמו כן, ההתמכרות עשויה להכניס את המכור לתוך מעגל קסם שיהיה לו קשה להשתחרר ממנו לבד, לכן הכרה בכך שיש בעיה מאפשרת להתקדם צעד אחד נוסף אל עבר תהליך גמילה מוצלח. במרכז גמילה אי זון אנו מציעים לכם תכנית גמילה רב מערכתית שמספקת מענה טיפולי מקיף המאפשר להפסיק את מעגל התלות. 

תסמיני גמילה מאטנט

תסמיני גמילה מאטנט יופיעו במידה ותנסו להפסיק ליטול את התרופה ויכולים לכלול את התופעות הבאות:

  • נפילת מתח
  • עצבנות
  • עייפות כרונית 
  • קשיי ריכוז 
  • בעיות במערכת העיכול
  • כאבי ראש
  • ועוד

תחושות אלו אולי אינן נעימות אך גם אינן מסכנות חיים, וההחלטה האם לפנות לגמילה במרכז גמילה תלויה בכם ובצרכים שלכם, בדרככם אל חיים נטולי התמכרות.

גמילה מאטנט

פיתוח תלות בחומר כלשהו, נושאת מחיר, גם כאשר מדובר בתרופת מרשם שנרשמה לשיפור אורח החיים. התמכרות מובילה להתעסקות מוגזמת בתרופה, למחשבות טורדניות, לניסיונות להסתיר את העובדה שמכורים, להגדלת המינון, להסתכנות בפלילים ועוד. לכן, כאשר נטילת התרופה הופכת לעול, כדאי לעשות מעשה. 

קחו בחשבון שגמילה מאטנט אינה כוללת רק גמילה פיזית, אלא גם גמילה נפשית ורגשית ולכן במרכז גמילה אי זון אנו מתמקדים גם בנסיבות חייכם, במורכבויות שהובילו אתכם לשימוש לרעה בתרופה ובהשפעות של ההתמכרות על חייכם כדי לפתח מנגנוני התמודדות יעילים יותר, ולאפשר לכם לצאת אל חיים מלאי משמעות ללא הצורך בסמים.

טיפול

תכנית הטיפול שלנו מותאמת אישית ומבוססת על גישה רב מערכתית. הגישה שלנו הוליסטית ומקיפה, כדי לאפשר למטופלים להגיע להחלמה מלאה ולתוצאות שיחזיקו מעמד וילוו אותם גם בתום התהליך. במרכז גמילה אי זון פועל צוות רפואי מיומן משלל תחומי הגוף והנפש, אשר מספק מענה סביב השעון, וזמין עבורכם. בשלב הראשון נתמקד בגמילה פיזית ולאחר מכן, נעבור גם להתמודד עם הפן הרגשי-התנהגותי כדי לרדת לשורש ההתמכרות. 

המרכז ממוקדם בוילה פרטית ויוקרתית ומציע לכם את כל התנאים שיאפשרו לכם להתמסר לתהליך. מוזמנים ליצור איתנו קשר לפרטים נוספים.

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו