תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מקלונקס

קלונקס זו תרופה פסיכיאטרית ממשפחת הבנזודיאזפינים, אשר משפיעה על מערכת העצבים המרכזית ועוזרת להתמודד עם פוביות, הפרעה טורדנית כפייתית, חרדות, פוסט טראומה ועוד. תרופה זו יעילה למיגור תופעות אלו, אך שימוש בה לאורך זמן, כל שכן שימוש לרעה בתרופה, עשוי לגרום לתופעות לוואי קשות ואף להתמכרות.

התמכרות לקלונקס זו בעיה רצינית אשר עשויה להוביל במהירות לתלות ולשלל השלכות לא נעימות פיזית, נפשית ורגשית. מכיוון שתרופה זו זמינה ונמצאת במרחק מרשם רופא, הסיכון להתמכר אליה גדול, אך עליכם לדעת שזו לא דרך ללא מוצא, ויש טיפול שיכול לסייע לצאת ממעגל ההתמכרות.

זיהוי תסמיני גמילה מקלונקס

אם אתם נוטלים קלונקס לפרק זמן שעולה על שבועיים על בסיס יומיומי, אם אתם לא מצליחים לתפקד ללא הכדור, אם פניתם לרופא כדי לקבל מרשם ללא הצדקה, העליתם את המינון כי הכדור כבר לא משפיע. אם ניסיתם להפסיק והתחלתם לחוש חרדות או שניסיתם להיגמל אך ללא הצלחה, כל אלו ועוד הם סימנים להתמכרות. 

גמילה מכדורי קלונקס יכולה להיות מאתגרת להפליא, פיזית ורגשית, ככל שהגוף התרגל לתרופה, כך הפסקה פתאומית יכולה לעורר מגוון תסמיני גמילה כמו תשוקה עזה לכדור, בחילות, הזעות, רעידות, חרדות, נדודי שינה ועוד. מכיוון שתסמיני הגמילה יכולים להיות מאתגרים, חשוב לפנות לטיפול בו תקבלו ליווי צמוד מטעם צוות רפואי שיוכל לעזור לכם להיגמל בהדרגה ולסגל אורח חיים נטול כדורים.

גמילה מקלונקס 

גמילה מקלונקס דורשת תמיכה סביב השעון כדי להבטיח הצלחה. אנו בשאטו מבינים את המורכבות של גמילה, ומציעים לכם תכנית טיפולית מקיפה, פיזית, נפשית והתנהגותית. צוות אנשי המקצוע שלנו אשר חולש על כל תחומי הטיפול יבנה עבורכם תכנית טיפול מותאמת אישית בוילה מפוארת עם כל הפסיליטיז שיהפכו את השהות למיטבית.

טיפול 

אנו מציעים טיפול רב מערכתי המותאם לצרכיהם של אנשים המתמודדים עם התמכרות לקלונקס. בעזרת ליווי רפואי של פסיכיאטר ונרקולוג מוסמך, נבנה לכם תכנית גמילה אישית. צוות המטפלים המנוסה שלנו, יעניק לכם טיפולים פרטניים וקבוצתיים, כאשר לכל אורך השהות שלכם בוילה יהיה לכם ליווי מטעם צוות מדריכים שהיה בנעליים שלכם, ולכן יכול לספק בדיוק את התמיכה שאתם צריכים.

אל תתנו להתמכרות קלונקס לשלוט בחייכם יותר. עשו את הצעד הראשון לקראת החלמה מלאה, אנו כאן כדי לעזור לכם להחזיר את חייכם למסלול.

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו