תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה אוקסיקודון

אוקסיקודון הוא משכך כאבים רב עוצמה ותרופת מרשם נפוצה עבור כאבים חזקים. תרופה זו יותרת תחושה של אופוריה כדרך להתמודד עם הכאב, מה שהופך את המעבר משימוש להתמכרות למאוד מהיר. התמכרות לאוקסיקודון נחשבת לאחת הקשות, שכן מנת יתר יכולה לגרום למוות. לכן אם אתם מתמודדים עם התמכרות, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, ולעבור תהליך גמילה המלווה במעטפת שלמה של אנשי מקצוע מוסמכים ומטפלים מיומנים שיוכלו לעזור לכם וללוות אתכם צעד אחר צעד אל התוצאות הרצויות – חיים ללא תלות באוקסיקודון.

תסמיני גמילה מאוקסיקודון

תסמיני גמילה מאוקסיקודון משתנים לאורך הימים. ב-48 השעות הראשונות, התסמינים יהיו בעיקר פיזיולוגיים ותתמודדו עם בחילות, הקאות, חוסר תיאבון ותסמינים אשר דומים לשפעת. לאחר שלושה ועד חמישה ימים יופיעו תסמינים חריפים יותר כמו למשל הקאות, בחילות, כאבי שרירים, התכווצויות, רעד וחרדה.

אחרי חמישה ימים פחות או יותר תסמיני הגמילה הפיזיולוגיים יחלו לדעוך, אולם התסמינים הפסיכולוגיים עשויים להימשך. בפרק זמן זה תתמודדו עם תסמינים כמו חרדה, דיכאון, תחושת אשמה או נדודי שינה, וכמובן – התשוקה לתרופה.

גמילה מאוקסיקודון

גמילה מאוקסיקודון עשויה להיות מאתגרת אך עדיין זהו צעד הכרחי וחשוב שיכול לשנות את חייכם מקצה לקצה. אומנם תסמיני הגמילה עשויים להעלות חשש, אך אינכם עוברים זאת לבד, יש לכם ליווי של צוות מקצועי סביב השעון לכל אורך התהליך. הגמילה מתבצעת בוילה שלנו בשאטו, וילה יוקרתית במיקום דיסקרטי ובה כל הפסיליטיז שיאפשרו לכם לקחת פסק זמן כדי להתמסר לתהליך. תכנית הגמילה מותאמת למצבכם באופן אישי, כשאתם זוכים לליווי רפואי של פסיכיאטר ונרקולוג, שיעזרו למזער את התסמינים ככל הניתן. 

טיפול בהתמכרות לאוקסיקודון

מרכז לגמילה שאטו הוא מתחם יוקרתי ומקצועי לגמילה מסמים ותרופות מרשם. אצלנו פועל צוות מיומן, מנוסה ואנושי אשר שם לעצמו למטרה לעזור לכם לעלות על דרך המלך ולנהל אורח חיים חופשי. המרכז ממוקם באזור פסטורלי ומצויד בכל במתקנים החדישים והמפנקים ביותר שיש. האווירה נעימה, מכילה וחיובית וצוות המדריכים זמין עבורכם סביב השעון, כדי לעזור לכם לרכוש הרגלים חדשים וליצור עבורכם את המרחב המכיל שיאפשר לכם לצלוח את התהליך. אצלנו בשאטו משתמשים במגוון שיטות טיפוליות כדי לספק לכם את נקודת הפתיחה האולטימטיבית לחיים נטולי תלות, תוך שמציידים אתכם בכלים חדשים, שיאפשרו לכם להתמודד בהצלחה עם אתגרי החיים. צרו איתנו קשר ונשמח לענות על כל השאלות שלכם!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו