תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מאוקסיקונטין

אוקסיקונטין זו תרופה לשיכוך כאבים אשר מכילה את החומר הפעיל אוקסיקודון. תרופה זו ניתנת במרשם רופא והיא אכן יעילה בשיכוך כאבים, אולם היא עשויה להיות ממכרת מאוד בשימוש מתמשך, או במינון מוגבר. זו הסיבה שישנם לא מעט אנשים אשר התמכרו לתרופה, ותוך זמן קצר אף פיתחו בה תלות. במידה ואתם מרגישים כי אינכם יכולים לתפקד בלי התרופה, ושנטילתה פוגעת בכם או באנשים אהובים עליכם, דעו שאינכם צריכים לעבור זאת לבד ואתם יכולים תמיד לפנות אלינו לטיפול. 

תסמיני גמילה מאוקסיקונטין

לאחר הפסקת נטילת התרופה ניתן לצפות לסוגים שונים של תסמיני גמילה, לרבות תסמינים פיזיולוגיים כמו הקאות, בחילות, חוסר תיאבון, ותסמינים אשר דומים לתסמיני מחלת השפעת כמו חום, נזלת או כאבי ראש. לאחר כמה ימים התסמינים עשויים מעט להחמיר וניתן לצפות לכאבי שרירים, רעדים, התכווצויות, בחילות, הקאות וחרדה. לאחר פרק זמן של עד עשרה ימים, התסמינים הפיזיולוגיים יופחתו אך התסמינים הפסיכולוגיים עשויים להמשיך, כמו גם הכמיהה לנטילת התרופה. לכן כדאי שתהליך הגמילה ילווה על ידי גורמים רפואיים מוסמכים כמו פסיכיאטר ונרקולוג.

גמילה מאוקסיקונטין

גמילה מאוקסיקונטין יכולה להיות מאתגרת ולקחת זמן, בין ימים ועד שבועות, כך שיש להיות מוכנים לכך. מכיוון שתסמיני הגמילה עשויים להיות מאתגרים, רצוי לעבור את התהליך במרכז גמילה מקצועי ובו צוות רפואי מנוסה ומיומן שיוכל לתת לכם מענה סביב השעון. בשאטו פיתחנו שיטת טיפול שעובדת ונסמכת על סיפורי הצלחה רבים, כאשר הגמילה מתרחשת בוילה יוקרתית, בפרטיות ועם כל התנאים האקסקלוסיביים שיאפשרו לכם לעבור את התהליך בצורה נעימה ומכילה כמה שיותר. 

טיפול

אנו מבינים שאתם מתמודדים עם לא מעט אתגרים. אומנם רוב המטופלים מתחילים ליטול אוקסיקונטין כדי לטפל בכאבים, אך ההתמכרות לא פעם נובעת גם מקשיים ומצבי חיים שכבר קיימים ברקע. לכן הגישה הטיפולית הרב מערכתית שלנו פועלת כדי לספק מענה רב מערכתי – קודם כל נטפל בהיבט הפיזי של הגמילה, וכאשר תושג שם מעט יותר שליטה, נעבור לטפל בפן הרגשי-פסיכולוגי וההתנהגותי. במסגרת הטיפול נקנה לכם כלים חדשים אשר יסייעו להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים וישמשו אתכם גם בתום תהליך הגמילה, כדי שלא תגררו למדרון ההתמכרות החלקלק שוב.

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו