תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מלוריוון

לוריון זו תרופה במרשם רופא אשר עוזרת לאנשים רבים להתמודד עם נדודי שינה וקושי להירדם, כמו גם עם מתחים וחרדות. תרופה זו מכילה חומר פעיל שנקרא לוראזפאם, ממשפחת הבנזודיאזפינים. למרות שהיא מאוד מועילה, אחד המאפיינים של תרופה זו הוא שתוך זמן קצר יחסית השפעתה פוחתת, מה שעשוי להוביל להגדלת המינון, לפיתוח תלות, התמכרות ולנזקים נלווים. כאשר זה המקרה, יעלה הצורך בגמילה מלוריוון במרכז שנחשב למוביל בתחום. 

תסמיני גמילה מלוריוון

לוריוון זו תרופה אשר מסייעת להרפיה, רגיעה ולשינה, ומכיוון שהמטופלים מתרגלים להירדם ולהירגע בהשפעת הכדור, גמילה ממנו עשויה לגרום לתסמינים שונים ביניהם: מתחים, בלבול, כאבי שרירים, עוויתות, התכווצויות, כאבי בטן, בחילות, הקאות, נדודי שינה ועוד. 

לכן תמיד כדאי לוודא שתהליך הגמילה יהיה הדרגתי ותחת פיקוח של פסיכיאטר מומחה שיבחן את מצבכם ואת ההיסטוריה הרפואית שלכם כדי לבנות את תכנית הגמילה המתאימה ביותר.

גמילה מלוריוון

ככל שנטלתם את התרופה לאורך זמן, כך תהליך הגמילה יהיה ארוך ומאתגר יותר, מכל המובנים. אך אינכם לבד, היכולת לעבור את הגמילה במרכז גמילה מקצועי יכולה לעשות את ההבדל ולהבטיח שהתהליך יהיה מוצלח. השלב הראשון של הגמילה יהיה לנקות את הגוף מהחומרים הממכרים, כך שההתמקדות תהיה יותר באספקט הפיזי של הגמילה, תוך הקפדה על הדרגתיות, כדי למזער את תסמיני הגמילה האפשריים. 

הצוות שלנו בשאטו כולל פסיכיאטר ונרקולוג מוסמך, ולהם ניסיון עשיר, כך שהם ילוו אתכם לאורך תהליך הגמילה ויבנו תכנית המותאמת למצבכם באופן אישי. 

טיפול בהתמכרות ללוריוון

אנו בשאטו מעמידים לרשותכם תכנית טיפול בעלת אחוזי הצלחה גבוהים, אשר כוללת התייחסות מעמיקה לפן הפיזי, אך גם להיבטים רגשיים והתנהגותיים, אשר לרוב הם אלו שמובילים לצורך בתרופות, ומשם להתמכרות ולתלות. לכן מעטפת הטיפול תהיה מקיפה הרבה יותר מאשר רק גמילה פיזית, ותצייד אתכם בכלים יעילים לשיפור איכות החיים ולניהול מצבים מורכבים, מה שימזער את הסיכון להתמכרות מחודשת בתום התהליך.  

מרכז הגמילה שאטו כבר עזר לאינספור אנשים להתמודד עם אתגרי התמכרות וגמילה, בעזרת מנעד רחב של מטפלים מכל עולמות הטיפול וצוות מדריכים מנוסה, שיחד מוכנים להעביר הלאה שיטות טיפול שיוצרות שינוי אמיתי. מוזמנים לפנות אלינו לפרטים נוספים!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו