תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מפרקוסט

פרקוסט זו תרופה לשיכוך כאבים במרשם רופא. היא משלבת אוקסיקודון ופרצטמול. ושימוש ממושך בה עלול להוביל לפיתוח תלות, כל שכן להוביל להתמכרות ולנזקים לטווח הארוך. מכיוון שלתרופה יש השפעות אופוריות היא מצטיירת כמרפאה, אך עם זאת, אותן השפעות בדיוק עלולות להוביל לכמיהה פסיכולוגית ולדחף עז ליטול אותה. 

לכן אם אתם חשים שאינכם יכולים להסתדר בלי פרקוסט, או שניסיתם להפסיק ליטול את התרופה ללא הצלחה, מוזמנים להגיע אלינו להתייעצות. 

תסמיני גמילה מפרקוסט

לגמילה מפרקוסט יש תסמינים פיזיים ונפשיים. התסמינים הנפוצים דומים לשפעת וכוללים נזלת, הצטננות, אישונים מורחבים, כאבי שרירים, גלי חום, צמרמורות והפרעות שינה. תסמיני הגמילה החמורים יותר יגיעו לאחר יומיים שלושה וכוללים בחילות, הקאות, כאבי בטן חזקים, עצבנות, רעידות, הפרעות במצב הרוח ועייפות. לאחר כשבוע התסמינים הפיזיים יפחתו, אך התסמינים הפסיכולוגיים יתגברו ויופיעו תסמינים כמו תשוקה עזה לסם, דיכאון וחרדה.

גמילה מפרקוסט

פרקוסט זו תרופה שנרשמת לטווח קצר, מה שאומר שמדובר בטיפול מוגבל בזמן. עם זאת, אנשים שמכורים לתרופה יכולים לאמץ התנהגות מסוכנת הכוללת נקיטת אמצעים לא חוקיים כמו למשל חיפוש סוחרי סמים, הנפקת מרשמים מזויפים, גניבה ועוד. 

מכיוון שהתמכרות יכולה להוביל להתנהגות הרסנית, גמילה היא תמיד אפשרות שתוביל לאורח חיים בריא וחיובי יותר. כמובן שאינכם צריכים לעבור זאת לבד, בשביל זה אנחנו כאן, מציעים לכם את כל התנאים שיעזרו להקל על תהליך הגמילה, תוך שמספקים לכם תמיכה מלאה לאורך התהליך, פיזית, פסיכולוגית והתנהגותית. 

טיפול בהתמכרות לפרקוסט

שאטו הוא מרכז גמילה ייחודי בוילה פרטית ובה כל התנאים שאתם צריכים כדי לעשת את הצעד הראשון אל עבר ההחלמה. במרכז גמילה שאטו עובד צוות מוכשר של מטפלים, פסיכיאטר, רופא, נרקולוג ומדריכים, כולם כאחד זמינים עבורכם עם תכנית טיפול רב מערכתית בעלת אחוזי הצלחה מעולים. 

אנו יודעים שכל אדם שמגיע אלינו מתמודד עם לא מעט אתגרים, לכן מלבד הגמילה, חשוב לנו להעניק לכם כלים שיטיבו אתכם ויאפשרו לכם להתמודד טוב יותר עם אתגרי החיים, כך שתוכלו לעלות על דרך המלך ולהשתלב מחדש בחיים.

אנו מספקים לכם את כל התנאים לתהליך גמילה מכיל ומחבק. מוזמנים לפנות אלינו ולעשות את הצעד הראשון אל עבר עתיד טוב יותר!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו