תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מקוקאין

תהליך גמילה מקוקאין הוא לא פשוט ולא נעים. כדי לעבור אותו בהצלחה יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. עם זאת, שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"אי-זון" מאפשרות לכל מטופל להיגמל מן הסם, להתנקות ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

קוקאין נחשב לסם מאוד ממכר, כאשר גם שימוש חד פעמי עשוי להוביל בסופו של דבר לדפוס של התמכרות, ממנו כבר יהיה קשה להשתחרר לבד. אנו כאן כדי לעזור לכם לאורך תהליך הגמילה! מוזמנים לפנות אלינו!

ההתמכרות לקוקאין עשויה להזיק לכם ולסביבה שלכם, יחד עם זאת, זאת לא בושה. יש לא מעט סיבות ונסיבות חיים מורכבות שיכולות להוביל להתמכרות לקוקאין, אבל עם תכנית הגמילה שלנו ברשת מרכזי הגמילה E-ZONE, תוכלו להחזיר את השליטה לידיים שלכם, להשתחרר מהתלות בסם ולצאת לדרך חדשה ובריאה יותר.

מה זה קוקאין?

קוקאין, המוכר גם כקריסטל או בצורתו הזולה יותר, קראק, הוא סם המופק מצמח הקוקה, צמח שאזור גידולו הטבעי הוא דרום אמריקה. תהליך הכנת הסם כולל את השריית עלי הקוקה בחומר אתרי, ייבושם והכנת האבקה הלבנה. הקוקאין הוא סם ממכר, אשר נצרך באמצעות הסנפה או הזרקה. יש לו השפעה ממריצה, ומעוררת, הוא משפיע על מערכת העצבים המרכזית, גורם לתחושת מרץ, אופוריה ותזזיתיות, והשימוש בו עשוי לגרום להתמכרות ולפגיעה נפשית וגופנית. 

קוקאין מדכא את התיאבון, גורם לאי שקט, פעלתנות יתר, חוסר מנוחה וקשיים בהירדמות. בנוסף תחושת האופוריה של הסם פוגעת בהבנת המציאות ועלולה לגרום לפרנויות וחרדות קשות, להתקפים פסיכוטיים, הזיות ותוקפנות. מנת יתר של קוקאין עלולה לגרום לשבץ מוחי, התקף לב או פגיעות גופניות נוספות, לרבות כשל נשימתי. 

E-ZONE- מרכזי גמילה מקוקאין ברמה הגבוהה ביותר

אם אתם או אנשים יקרים לכם מתמודדים עם התמכרות לקוקאין, מרכז גמילה מקוקאין "אי-ZONE" מפעיל צוות של מומחים מכל תחומי הטיפול בהתמכרות, אשר זמינים עבורכם תחת קורת גג אחת במתחם וילה מפואר המספק תנאים מעולים, ומאפשר לכם להתפנות באופן מוחלט לשיקום וההחלמה שלכם. 

כמובן שהשלב הראשון בדרך לגמילה מקוקאין הוא להכיר בכך שיש בעיה. לאחר שעשיתם את הצעד הלא פשוט הזה, תוכלו לעבור לשלב הבא והוא הטיפול בהתמכרות. כמובן שאינכם עוברים זאת לבד, אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד לכל אורך התהליך ועד התוצאה הסופית שייחלתם לה.

ראשית כל נדאג לפן הפיזי בעזרתם של פסיכיאטר ונרקולוג מוסמך, אשר יבדקו אתכם ויבנו עבורכם תכנית גמילה הדרגתית ומותאמת אישית. המומחים שלנו, אשר מגיעים מקשת רחבה של עולמות טיפוליים יעודדו אתכם לזהות את התלות ולהכיר דרכי התמודדות חדשות עבור אותם האתגרים שהבאתם אתכם מהבית, תוך שמקדמים אתכם לבנות הערכה עצמית, מקנים כלים, מלווים אתכם באופן אישי ומספקים את הטיפול המתאים ביותר לצרכים שלכם באופן אישי. 

צוות המדריכים ילווה אתכם סביב השעון, כאשר הוא זמין עבורכם 24/7, מספק תמיכה ואמפתיה ומגדיר גבולות שיעזרו לכם לחזור לאט ובביטחון אל החיים בחוץ בתום התהליך. 

התמכרות לקוקאין – איך יודעים שהגיע הזמן לבקש עזרה?

התמכרות לקוקאין מובילה לא פעם לשינויים התנהגותיים אשר משפיעים על מערכות יחסים אישיות או עסקיות, כאשר הסם הופך להיות מרכז החיים, ותחביבים, עיסוקים או אפילו זמן איכות עם אנשים אהובים מוזנחים בצד.

חלק מהסימנים לכך שישנה התמכרות לקוקאין, הנם:

  • דיבור מהיר
  • חוסר תאבון וירידה במשקל
  • אימפולסיביות, פעלתנות ותזזיתיות יתר
  • בעיות שינה
  • נזלת ודלקות בריריות האף בשל ההסנפה
  • פגיעה בתחושת המציאות
  • השפעה על מערכת העצבים

התמכרות לקוקאין יכולה להשפיע על היבטים שונים של חייכם בצורה הרסנית. מלבד סיכון פיזי ופסיכולוגי משמעותי, השימוש בקוקאין עשוי לפגוע במערכות יחסים, בלימודים, בחיי התעסוקה, במצב הכלכלי שלכם, וביכולת שלכם להשתתף בחיים בצורה בריאה ומיטבית. 

גמילה במרכז גמילה מקוקאין, יכולה לעזור לכם לצמצם את ההשפעות ולמנוע מכם גם נזקים עתידיים. 

גמילה מקוקאין

לגמילה מקוקאין יכולות להיות השפעות פיזיות רבות, כאשר עוצמתן ומשכן תלויה באופי ובמאפייני ההתמכרות. ישנם תסמיני גמילה מקוקאין אשר עשויים להיות חמורים, במיוחד אם השימוש בסם היה כבד, זאת לצד התשוקה לסם שהופכת את התהליך למורכב יותר.

תסמיני גמילה מקוקאין:

לגמילה מקוקאין יכולים להיות תסמינים רבים, כמו למשל – קריז, עצבנות, התקפי זעם, חרדה, דיכאון, חוסר אנרגיה, הזעה, בחילות, כאבי ראש, כאבי שרירים, כמיהה לסם ועוד. מעבר לתופעות הפיזיות, בתהליך גמילה מקוקאין, המטופלים ירגישו פגיעים, חרדים ומדוכדכים, הם יסבלו מפגיעה בביטחון העצמי, יצטרכו ללמוד מחדש כיצד לישון, לאכול או לתפקד בצורה בסיסית, כל שכן לחדש את הכישורים החברתיים ולשקם את ביטחונם העצמי.

הבית שלכם לטיפול והחלמה

אנו מציעים לכם גמילה בטוחה במרכז לגמילה מקוקאין, בו יהיה לכם ליווי 24/7 ותמצאו תחת פיקוח רפואי של פסיכיאטר ונרקולוג מוסמך. 

התהליך נתמך על ידי צוות מטפלים נרחב ובעל מוניטין מכל קצוות ותחומי עולם הטיפולים, אשר מומחה בהתמכרויות, יחד עם מדריכים מסורים שנבחרו בקפידה, כולם כאחד יהיו חלק מתוכנית הטיפול שלכם, כשעוזרים לכם ללמוד כיצד לחזור לחיים בריאים ומאושרים ולהשתלב מחדש בחברה! מוזמנים לפנות אלינו לקבלת פרטים נוספים על תכנית הגמילה.

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו