תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מכדורי שינה

התמכרות לכדורי שינה יכולה לשבש את החיים. אנו כאן עבורכם עם תכנית גמילה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים שתחזיר לכם את השליטה על חייכם!

כשמם כן הם – כדורי שינה הם תרופה המיועדת לאנשים עם הפרעות שינה, שמטרתה לעזור להם להירדם. יחד עם זאת, כדורי שינה מאוד ממכרים, כך שהסיכון להתמכרות קיים תמיד. ברגע שזה קרה, הגמילה עשויה להיות מאתגרת במיוחד. 

למרבה המזל, אנו כאן עבורכם בשאטו, עם תכנית גמילה מכדורי שינה שתעזור לכם לעלות שוב על דרך המלך ולחיות חיים מאושרים ובריאים.

גמילה מכדורי שינה – מה כרוך?

גמילה מכדורים נרקוטים אינה דבר פשוט. לאורך התהליך תעברו ניקוי רעלים כדי להסיר כל זכר של החומרים הממכרים מהמערכת שלכם. זהו שלב הכרחי בהחלמה, אך הוא עלול להיות לא נעים ולהוביל לתסמיני גמילה מכדורי שינה. 

כדורי שינה למעשה מדכאים את מערכת העצבים המרכזית, מאטים את פעילות המוח ועוזרים לשקוע בשינה. עם הזמן, הגוף והמוח מתרגלים לנוכחותם, ומתחילים "לסמוך" עליהם. בדומה לתסמיני גמילה מכדורים פסיכיאטריים, גם במקרה הזה, נוצר חוסר איזון כימי והגוף שלכם ישתוקק לכימיקל שהיה כל כך רגיל אליו. 

התסמינים של הגמילה עשויים להיות לא נעימים, ויכללו:

  • חרדה 
  • נדודי שינה 
  • בחילות
  • הקאות
  • כאבי שרירים
  • כאבי ראש 
  • ועוד..

במקרים מסוימים, עשויים להופיע גם תסמיני גמילה חמורים יותר כמו הזיות, פסיכוזות והתקפים. אלו אולי מזוהים כתסמיני גמילה מכדורים נרקוטים, אך חשוב לזכור שאנשים שונים מגיבים לגמילה מכדורי שינה בדרכים שונות, בהתאם לאופי השימוש, היסטוריה רפואית, מצב בריאותי ועוד. לכן, לפני שאתם מתחילים בתהליך הגמילה חשוב שתהיו מודעים לתופעות הלוואי הפוטנציאליות ולהכין את עצמכם לבאות.

אנו כאן עם כל העזרה שאתם צריכים

תסמיני גמילה מכדורי שינה יכולים להיות חמורים ולא נעימים, וללא סיוע והשגחה, הם אף עשויים להיות מסכני חיים. לכן חשוב לעבור גמילה בליווי של אנשי מקצוע מיומנים אשר יכולים לעקוב אחר מצבכם ולהעניק לכם את כל התמיכה שאתם צריכים. 

אצלנו ב'שאטו' יש לכם את המרחב והתנאים הנחוצים כדי להתמסר לתהליך גמילה מכדורי שינה. אנו מעמידים לרשותכם צוות של מומחים לטיפול בהתמכרויות, ומעבירים הלאה את כל הידע שצברנו לאורך השנים, שפותח לכדי שיטה בעלת אחוזי הצלחה מדהימים. אנו מחויבים לכך שתהליך הגמילה יתנהל על הצד הטוב ביותר, ובונים לכל מטופל שלנו תכנית גמילה מותאמת אישית, בליווי של פסיכיאטר מומחה ונרקולוג מוסמך, אשר אחראי על הגמילה בפועל. 

כל תכנית גמילה מיושמת בצורה הדרגתית כדי לאפשר לכם להתמודד עם הגמילה לאט לאט ובביטחון, ולהגיע לתוצאות ארוכות טווח. הגמילה מתרחשת בסביבה תומכת, עם צוות מקצועי שעוקב אחרי מצבכם הבריאותי והנפשי, ומספק מענה רב מערכתי, כך שמלבד אנשי טיפול מתחום הנפש והרפואה, אנו נדאג עבורכם לליווי מקצועי 24/7 של מטפלים שונים, חלקם עברו גמילה בעצמם, ועל כן יודעים בדיוק מה אתם עוברים. כמו כן לאורך השהות במתחם, תעברו טיפולים פרטניים וקבוצתיים אשר במסגרתם נפעל כדי לזהות את הטריגרים שנמצאים בבסיס ההתמכרות, על מנת לספק לכם כלים שיאפשרו לכם להתמודד עם החיים שם בחוץ, בצורה יעילה ומיטיבה יותר, במהלך ולאחר התהליך.   

כל תהליך הגמילה מתנהל בוילה מבודדת ובה כל התנאים והמתקנים שיתנו לכם את כל השקט שאתם צריכים כדי להתמקד בהבראה שלכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת פרטים נוספים!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו