תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מסמים

טיפול לסובלים מהתמכרות ברמה הכי גבוהה במרכזי יוקרה ועם תנאים ייחודיים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים בארץ. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הערכה!

החיים עם התמכרות לסמים הם מסע מפרך ורצוף אתגרים, הכולל תלות פיזית ופסיכולוגית ומאבק יומיומי. ללא קשר לחומרים המעורבים – בין אם אלו סמים לא חוקיים כמו הרואין או תרופות מרשם – ההשלכות עלולות להיות הרסניות ולהוביל לאתגרים עמוקים ומתמשכים. עם זאת, אינכם צריכים לעבור זאת לבד. אנו במרכזי גמילה מסמים 'E-זון', מושיטים לכם יד, ונעזור לכם להחזיר את השליטה על חייכם לידיים שלכם. הגישה הטיפולית הייחודית שלנו, מציעה לכם הרבה יותר ממקומות אחרים, כאן תקבלו טיפול הוליסטי ומקיף, כלים מעשיים שיעזרו לכם להשתלב מחדש בחיי החברה ותקווה לחיים חדשים וחופשיים מהתלות בסמים.

השלב הראשון בדרך, זיהוי הצורך בעזרה: כך תזהו התמכרות לסמים

היכרות בכך שיש בעיה היא הצעד הראשון בדרך להחלמה, אולם הסימנים לכך שמדובר בהתמכרות משתנים מאדם לאדם, בהתאם לסוג הסם, שיטת, כמות ותדירות השימוש. מטבע הדברים ישנם הבדלים בין גמילה מסמים קשים לבין גמילה מסמים קלים, אך למרות ההבדלים, ישנם כמה סימנים נפוצים לכך שנאבקים עם התמכרות לסמים ושהגיע הזמן לפנות לקבלת עזרה מקצועית.

  • הגוף שלכם פיתח עמידות – מה שאומר, שאתם צורכים יותר ויותר סמים כדי להיות בתחושה של "היי".
  • אתם מבזבזים הרבה זמן וכסף סביב העיסוק בסם אתם מבזבזים את רוב הזמן והכסף שלכם על סמים.
  • אינכם מתנהגים ביושרה ושקיפות – אתם מוצאים את עצמכם משקרים ליקרים לכם לגבי הרגלי השימוש בסמים.
  • אתם חווים תשוקה עזה לסם – אתם מרגישים תשוקה עזה לצרוך את הסם, באופן שמשפיע על הריכוז ומצב הרוח.
  • אתם נוטלים סמים כדרך להתמודד עם בעיות החיים – סמים הפכו לדרך שלכם להתמודד עם בעיות נפשיות או רגשיות.
  • לשימוש בסמים יש השפעות שליליות על חייכם – השימוש בסמים פוגע בחייכם האישיים, התעסוקתיים, הביתיים או החברתיים.
  • אתם חווים תסמיני גמילה כאשר מנסים להפסיק – אתם חווים תסמיני גמילה כאשר אתם מחליטים להפסיק או בזמן שאתם מנסים להשיג את הסם.

אנו באי-זון מבינים את המאבקים הללו. השיטה שלנו, שפותחה לאורך שנים של מומחיות, מותאמת לסוגי התמכרות שונים, ייעודית לגמילה מסמים, ומבטיחה שתקבלו עזרה הוליסטית, מקצועית ומותאמת אישית.

מעבירים הלאה את מה שעבד עבורנו

אחרי שנים של ניסיון ניהול בלא מעט מרכזי גמילה מסמים ומסגרות טיפוליות בארץ במרכזי E-ZONE מביאים תפיסה טיפולית ייחודית ורב מערכתית, המשלבת בין טיפול רפואי ופסיכיאטרי לבין עבודה רגשית והתנהגותית – הכל תחת קורת גג אחת.

המטרה שלנו במרכזי גמילה מסמים 'אי-זון' היא ליצור שינוי תפיסתי והתנהגותי, ולספק טיפול רגשי נפשי במקביל באופן ייעודי לסובלים מהתמכרות, כדי לתת מענה לכל הרבדים המובילים להתמכרות, ולסלול את הדרך להחלמה אמיתית, במרכז יוקרתי ומפואר המציע תנאים אופטימליים. 

הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע מובילים מהטובים בתחומם: רופאים, פסיכיאטרים, נקרולוגים, רוקחים, מטפלים רגשיים, עובדים סוציאליים, מטפלים הוליסטיים ומדריכים מוסמכים אשר פועלים בסנכרון ומשתפים פעולה, על מנת לעזור למטופלים שמגיעים אלינו, כפי שעזרו לאורך העשור האחרון לאלפי בוגרים שמטופלים ומוחזקים עד היום.  

הפרקטיקה הייחודית של E-ZONE- טיפול רב מערכתי במקום אחד

הטיפולים שלנו ברשת נותנים מענה לפן הרגשי, הפיזי וההתנהגותי במקביל, כל מסע טיפול במרכז גמילה נמשך שלושה חודשים, ומתיישר עם האמונה שלנו בטיפול רב מערכתי, אחיד ומסונכרן. 

בחודש הראשון, הצוות פועל במישור הפיזי כדי ליצור איזון ראשוני שיניח את היסודות להחלמה. במקביל מתרחש תהליך טיפול נפשי רגשי באופן פרטני ובקבוצה. לכל אורך השהות המטופלים מלווים על צוות מדריכים מוסמכים שזמין עבורם 24/7, מספק תמיכה ומתווה את הדרך מהפן ההתנהגותי, תוך יצירת גבולות, כללים וחוקים, בניית שגרה וסדר יום, הקניית הרגלים חדשים ועוד.

הטיפול נעשה בצורה הדרגתית, מקדם חזרה לשגרה מיטבית, תוך שמעניק כלים חיוניים שהמטופלים יוכלו להשתמש בהם בחוץ. בחודש השלישי המטופלים מתרגלים את החזרה לחיים עצמאיים, כהכנה לסוף הטיפול, כשהם יוצאים מהחממה הטיפולית לגיחות ולומדים לשלב את הכלים והפרקטיות שרכשו, גם בחיים האמיתיים.

מרכז גמילה מסמים פרטי ויוקרתי עם תנאים ברמה הגבוהה ביותר

אי-ZONE הוא מרכז גמילה מסמים פרטי ויוקרתי המתמחה בטיפולי גמילה מסמים ומספק תנאים המתעלים על הסטנדרט בארץ, בסביבה ייחודית ותומכת, המבטיחה פרטיות ונוחות כדי לסייע במסע ההחלמה.

תהליך השיקום מתבצע בוילה מפוארת בלוקיישן שקט ובאווירה אינטימית וביתית. הצוות המקצועי והמנוסה שלנו מאופיין עם סבלנות ואמפתיה, כשהוא מכין את הקרקע להתמודדות עם כל האתגרים שהמטופלים מביאים עמם "מבית" בתוך המרכז ובמסגרת הקבוצה.

המרכז מתפקד כמיקרוקוסמוס של החיים בחוץ, הוא מתחיל עם ניקיון פיזי, אך בד בבד עוזר למטופלים לבנות את חייהם מאפס, במסגרת תהליך טיפול פרטני- קבוצתי המבוסס על אבחון והתאמה אישית. והכל – בתוך המתחם השקט של הווילה, כשהמטופלים מקבלים גישה בלעדית למתקנים כמו בריכה, ג'קוזי, סאונה, חדר כושר, חדר קולנוע, שולחן ביליארד, טניס שולחן ועוד.

במכון לגמילה מסמים 'EZONE', אנחנו לא רק מציעים שיקום; אנו מספקים חוויה הוליסטית, רבת ממדים, ומלווים את המטופל ובני משפחתו במסע הייחודי אל עבר חיים חדשים.

תוכנית הטיפול ברשת E-ZONE: מותאמת לעמוד במבחן הזמן

מכיוון שברוב המקרים המטופלים שמגיעים אלינו עם בעיית התמכרות, סובל גם מבעיות אחרות, כמו משבר רגשי-נפשי, קושי במערכות יחסים, קושי להשתלב בחברה, פגיעה בכישורי חיים בסיסיים ועוד, במרכז אנו שואפים לסייע למטופלים לסגל מחדש כישורי חיים, לבנות סדר יום ולחזור לחברה באופן נורמטיבי. 

הדרך שלנו לעשות זאת היא באמצעות תכנית הגמילה של E-ZONE נמשכת לאורך 3 חודשים וכוללת סיוע פיזי ורפואי במידת הצורך, טיפול פרטני וקבוצתי וליווי צמוד של המשפחה, אשר גם זקוקה להכוונה ותמיכה לאורך התהליך, והדרכה צמודה סביב השעון, מה שמבטיח התייחסות לרבדים שונים של ההתמכרות והשלכותיה. 

התכנית מלווה על ידי צוות מקצועי המשלב בין רופאים, מטפלים ומדריכים, לבין מכורים לשעבר, שכיום נקיים וחוו את התהליך על בשרם, כך שיכולים להעביר הלאה את מה שעבד עבורם. צוות מומחי ההתמכרות שלנו נוקט במתודולוגיות מקצועיות לצד גישות הוליסטיות, לרבות טכניקות פסיכודינמיות, טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), טיפול דיאלקטי התנהגותי (DBT), הידרותרפיה, 12 הצעדים, פסיכודרמה, יוגה, פילאטיס, ספורט ועוד.

לאורך התהליך אנו עוזרים לבוגרים לקבל כלים ויסודות שיקלו עליהם להשתלב מחדש בשגרת החיים, כשהם נקיים, מרגישים מועצמים וחזקים ונכונים להתחיל את חייהם מחדש! וכמובן שאנו כאן תמיד, שמחים לתת יד, כתף ואוזן קשבת בכל עת ולתפקד כבית חם, מחזק ותומך, גם לאחר הטיפול!

אי-זון – השותפים שלכם לדרך

E-ZONE הוא הרבה יותר ממכון לגמילה מסמים. עם שיטה טיפולית שפשוט עובדת, ולו רק בגלל שמבוססת על ניסיון רב ועשור של סיפורי הצלחה מרגשים, אנו גאים להיות השותפים שלכם להחלמה ולגמילה מסמים. אנו מודעים למאבקים ולאתגרים שעמם אתם מתמודדים, זו בדיוק הסיבה שיודעים כיצד לעזור ופיתחנו שיטה ייחודית שנותנת מענה להיבטים הפיזיים, הרגשיים והנפשיים של ההתמכרות.

הווילה המפוארת, הסביבה השקטה והתומכת, המתקנים המפנקים והטיפולים המקצועיים, כל אלו יאפשרו לכם להתמקד בגמילה ולעשות את הצעד הראשון אל עבר חיים חדשים. אנו מאמינים שאתם יכולים להכל, כשיש לכם את התנאים המתאימים. לכו דואגים ליצור עבורכם תנאים ברמה הגבוהה ביותר, וכל שעליכם לעשות הוא להתמסר לתהליך!

לבירור כמה עולה גמילה מסמים ותיאום פגישת היכרות במכון גמילה מסמים שלנו ב-E-זון. מוזמנים להשאיר פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו