תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מהרואין

טיפול אפקטיבי וייחודי להתמכרות להרואין עם שיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים שתספק לכם ולאהובים שלכם את כל העזרה שהם צריכים כדי להתגבר על ההתמכרות! מוזמנים לפנות אלינו!

הרואין הוא אחד הסמים הממכרים ביותר שישנם, ויש לו השפעות הרסניות על החיים, כל שכן על הבריאות והרווחה שלכם. התמכרות להרואין יכולה להיות מאוד מהירה, אפילו בשימוש חד פעמי, ולכן פניה לגמילה, יכולה לעזור לכם למזער את התלות שלכם בסם, ולהעלות אתכם על דרך המלך – לעבר חיים טובים ונקיים מסמים. 

אם אתם, או מישהו שאתם אוהבים חווים תסמיני התמכרות להרואין, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו ב'אי-זון' כדי להתחיל את המסע אל עבר ההחלמה כמה שיותר מהר.

כיצד אנו מטפלים בהתמכרות להרואין?

באי-זון מרכזי גמילה אנו מעמידים לרשותכם את המרחב המושלם והבטוח ביותר לריפוי – וילה שקטה ומבודדת עם כל הפסיליטיז הנדרשים כדי לצאת לדרך, ולקבל את כל התמיכה שאתם צריכים. עם צוות שלם של מומחים לטיפול בהתמכרות ברמה עולמית, ושיטה ייחודית בעלת אחוזי הצלחה מרקיעי שחקים, אנו נעזור לכם לפתוח פרק חדש בחייכם, כשאתם חופשיים מהתלות בהרואין. 

כדי שתעברו את תהליך הגמילה על הצד הטוב ביותר, אנו מעמידים לרשותכם פסיכיאטר מומחה ונרקולוג מוסמך שאחראי על תהליך הגמילה הפיזי. מכיוון שתסמיני גמילה מהרואין יכולים להיות מאתגרים עד שהגוף מתנקה מהסם, אצלנו בונים לכל מטופל תכנית גמילה מותאמת אישית שמיושמת בצורה הדרגתית, כדי שתהיה לו יכולת להכיל ולהתמודד עם התהליך ועל מנת למזער את הסבל הכרוך בסימפטומים הפיזיים שיש לגמילה מהרואין. התכנית תעזור לשבור את מעגל ההתמכרות, לנקות את הרעלים מגופכם ולהתמקד בהחלמה ארוכת טווח.  

תהליך הגמילה שלנו במרכז גמילה E-ZONE מתרחש בסביבה תומכת, בה הצוות עוקב אחר הבריאות הפיזית והנפשית שלכם ומלווה אתכם לכל אורך הדרך. התכנית שלנו מקיפה ומספקת מענה רב מערכתי, הכולל שהות במתחם למשך 3 חודשים, הרחק מכל הטריגרים הרגילים. 

במהלך השהות תהיו מלווים על ידי פסיכיאטרים מומחים, מטפלים מעולמות טיפול שונים ומדריכים מוסמכים, חלקם התנסו בחוויה שלכם, יודעים בדיוק מה עובר עליכם ויהיו שם עבורכם 24/7. במהלך הגמילה מהרואין, תעברו טיפולים פרטניים וקבוצתיים, ויחד נזהה את הגורמים שהובילו להתמכרות מלכתחילה, נספק לכם כלים ונבנה אסטרטגיות התמודדות יעילות, שימשיכו אתכם גם לאחר האשפוז.

כל התמיכה שאתם צריכים, באותו מקום

לאנשים שונים יש סיבות שונות שהובילו אותם להשתמש בסמים, לרוב מדובר בטראומות אישיות, היסטוריה של התמכרות במשפחה, אירועים שליליים בחיים, בעיות נפשיות ועוד. אנו מודעים לכך ועל כן במסגרת תכנית הטיפול נכניס את כל הסיבות הללו תחת למיקרוסקופ, נעזור לכם לזהות טריגרים פוטנציאליים ונלמד אתכם מיומנויות חדשות שיאפשרו לכם להתמודד עם אתגרי החיים בדרכים פחות הרסניות עבורכם. 

לכל אורך הדרך, אנו שואפים לעזור לכם לבנות מחדש כישורי חיים, על מנת לחזור לחברה ולנהל אורח חיים חיובי ונורמטיבי. צוות המומחים שלנו, לצד המדריכים המנוסים ויחד עם צורת הטיפול הייחודית שאנו מציעים, יובילו לנחיתה רכה יותר כאשר תשתלבו מחדש בחיי החברה, כשאתם חוזרים למציאות בהדרגה ומתרגלים את מה שלמדתם במסגרת הטיפולים. 

תסמיני גמילה מהרואין

הרואין הוא סם מאוד ממכר וכאשר מתחילים גמילה, סביר להניח שתחוו תסמיני גמילה מהרואין, כמו למשל: בחילות והקאות, כאבי ראש, חום וצמרמורות, דפיקות לב מוגברות, תשוקה עזה לסם ועוד. 

תסמינים אלו עשויים ללוות אתכם במהלך התקופה הראשונית, והצוות שלנו יהיה זמין עבורכם, עם כל הניסיון הדרוש, כדי שלא תצטרכו לעבור זאת לבד. הוילה המפוארת וכל הפסיליטיז שעומדים לרשותכם יהפכו את התהליך להרבה יותר נעים, כאשר מטרת העל שלנו היא לאפשר לכם לבנות לעצמכם חיים חדשים, לצאת מהחוויה כמה שיותר חזקים ומועצמים, עם הידיעה שאנו כאן עבורכם גם לאחר שאתם משתחררים!

קבלת עזרה: הצעד הראשון בדרך לגמילה

אם אתם נאבקים בהתמכרות להרואין, או שאתם דואגים לאדם אהוב, דעו שיש טיפול ייחודי שפשוט עובד אצלנו ב'אי-זון'. 

מוזמנים לפנות אלינו כדי לבנות תכנית טיפול ייעודית שתעזור לכם וליקרים לכם להחזיר את השליטה לידיים, ולצאת ממעגל ההתמכרות לתמיד!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו