תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מנייס גאי

אם אתם נאבקים בהתמכרות לנייס גאי, אנו כאן כדי לתמוך בכם וזמינים עבורכם עם כל העזרה שאתם צריכים, במרחק שיחת טלפון אחת!

סם ה"מיסטר נייס גאי" אינו כל כך נחמד כפי שמתיימר להיות. זהו סם ולו השפעות הרסניות ומזיקות. בשונה מסמים "קלים" כמו קנאביס, סם זה מיוצר באופן פיראטי, לא ניתן לדעת איזה חומרים הוא מכיל, ועל כן, נטילתו כרוכה בלא מעט סיכונים, לרבות הקאות, דופק מהיר, עלייה בלחץ הדם, עוויתות, הזיות ועד פגיעות ממשיות כמו פסיכוזה, פגיעה קוגניטיבית ותפקודית. 

חשוב לציין שהנייס גאי יכול להוביל את המשתמשים בו למקומות אפלים מבחינה נפשית ולגרום לפגיעה חמורה, כך שבהרבה סיטואציות ההתמכרות לנייס גאי עשויה להגיע לאפיזודות אקוטיות עד כדי אשפוז בבתי חולים פסיכיאטרים בכפייה.

מה גורם להתמכרות לנייס גאי?

רוב המשתמשים בנייס גיי מתחילים בגיל צעיר, כחלק מאקט חברתי או במסגרת בילוי, השפעתו של הסם עוצמתית וחולפת מהר, הוא נגיש ועל כן המשתמשים בו ימצאו את עצמכם צורכים אותו בתדירות גבוהה יותר ויותר, מה שעלול להוביל להתמכרות לנייס גאי ולהתפתחותה של תלות בסם, פיזית ונפשית.

תחושת האופוריה העוצמתית שסם ה"נייס גאי" מייצר יכולה להיות מפתה אם נאבקים במצבים נפשיים, שלא מטופלים כמו למשל דיכאון או חרדה, או אם מתמודדים עם אתגרים חברתיים כאלו ואחרים, מחפשים להשתייך לקבוצה או רק רוצים "לדפוק את הראש" כמו צעירים רבים. 

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לסם כדי לתפקד, להרגיש טוב יותר או כדי להימנע מחוסר נוחות, יכול להיות שפיתחתם התמכרות לנייס גאי שתדרוש עזרה מקצועית. גמילה מנייס גאי צריכה להתרחש תחת ליווי ומעקב של אנשי מקצוע מיומנים, וכאן אנו נכנסים לתמונה עם תכנית טיפולית רב מערכתית בת שלושה חודשים.

למי יש סיכון גדול יותר להתמכרות?

ישנם כל מיני גורמים אשר משחקים תפקיד ויכולים להכריע האם תפתחו התמכרות לנייס גאי או לא, כמו למשל:

  • גנטיקה – אם יש לכם קרוב משפחה שנאבק בהתמכרות בשלב כזה או אחר בחייו, זה עשוי להצביע על נטייה וסיכון גבוה יותר להתמכרות.
  • ילדים בסיכון – בעיות בבית או תנאי חיים לא מיטביים עשויים לתרום להתפתחותה של התמכרות ככל שמתבגרים.
  • גיל – ככל שמתחילים לצרוך סמים בגיל מוקדם יותר, כך גדל הסיכוי שתתפתח התמכרות. מה גם שבני נוער נתונים יותר ללחץ חברתי.
  • נפשי – מתמודדי נפש רבים פונים לסמים ואלכוהול עם מנת להתמודד עם אתגרים. התמודדות זו עשויה להחמיר בעיות נפשיות קיימות. 

E-ZONE– הבית שלכם לטיפול בכל סוגי ההתמכרות

כאשר אתם בוחרים ב'אי-זון' עבור גמילה מנייס גאי, אתם זוכים לקבל רמות תמיכה מדהימות מצוות מטפלים מקצועי ומסגרת טיפולית עוטפת ומכילה שתעזור לכם להגיע לתוצאות הטובות ביותר שאפשר. גמילה מנייס גאי נערכת במסגרת טיפול של שלושה חודשים, במהלכה אנו ניתן מענה לצרכים רפואיים, נפשיים והתנהגותיים בו זמנית, ונאפשר למטופלים שלנו לסגל לעצמם אורח חיים בריא הרבה יותר ולקבל כלים להתמודדות טובה יותר עם מצבי חיים מאתגרים. 

כמו בעת גמילה מסמים אחרים, כאשר מתחילים גמילה יופיעו תסמיני גמילה מנייס גאי ביניהם: אי שקט, כאבי ראש סיוטים, סחרחורות ורעידות. לכן הטיפול כולל סיוע רפואי בעת הצורך ועד להשגת איזון. בנוסף המטופלים ישתתפו בטיפול פרטני אחד על אחד וטיפול קבוצתי מובנה, ויקבלו ליווי ותמיכה סביב השעון על ידי צוות מדריכים מנוסה. 

למטופלים שלנו תהיה גישה למגוון רחב של טיפולים, במסגרתם הם יוכלו לחקור בעיות עבר שאולי תרמו להתמכרות ולפתח מיומנויות חדשות להתמודדות, תוך שחוזרים לחיים הנורמטיביים בהדרגה, ומקבלים כלים שיבטיחו המשכיות גם בתום הטיפול. כל זה, כשהם נהנים ממתקנים ברמה הכי גבוהה בוילה יוקרתית, כמו בריכה, ג'קוזי וסאונה ומפרטיות מרבית!

אנו מבינים שהצעד הראשון הוא תמיד הקשה מכולם, זו הסיבה שאנו כאן, לעזור לכם לעשות אותו, עם ליווי ותמיכה וסביבה מכילה, שתעזור לכם להחזיר את השליטה על חייכם, ללא הצורך בסם. 

לפרטים נוספים על התכנית שלנו מוזמנים ליצור איתנו קשר ולתאם פגישת היכרות!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו