תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גמילה מתרופות ומשככי כאבים

סובלים מהתמכרות למשככי כאבים? אנו מעבירים את הניסיון האישי שלנו הלאה עם שיטה ייחודית שפשוט עובדת ותחזיר את השליטה לידיים שלכם! התמכרות למשככי כאבים ותרופות מרשם זהו מצב חמור, ויתכן שאתם תלויים פיזית ונפשית בתרופות אלו על מנת לתפקד בחיי היום-יום.

משככי כאבים ותרופות ניתנים לרוב על ידי אנשי מקצוע עקב פציעה או ניתוח, כדי להציע הקלה בכאבים לטווח הקצר. במקרים אחרים, מטרתן של התרופות יהיה לסייע להתמודד עם מגוון מצבים רגשיים ונפשיים. תרופות מרשם ומשככי כאבים גורמים לתחושת אופוריה בגוף, וזו גם הסיבה שהם עשויים להיות ממכרים במיוחד, מה שמוביל בסופו של דבר לצורך בגמילה ובטיפול מקצועי.

גמילה מתרופות ומשככי כאבים במרכזי גמילה של E-ZONE

יש לנו חדשות טובות – ניתן לטפל בהתמכרות למשככי כאבים בדרך נטולת מאבק. הצעד הראשון בדרך יהיה להגיע אלינו לאחת מהווילות היוקרתיות שאנו מציעים ברשת מרכזי הגמילה שלנו, כדי לקבל עזרה ותמיכה ממיטב המומחים בתחום. 

ב'אי-זון' אנו מציעים לכם מגוון טיפולים ונותנים מענה אישי ומקצועי עבור גמילה מתרופות מרשם ומשככי כאבים, ונשמח לעזור לכם להחזיר את חייכם למסלול! כל הפסיכיאטרים, הפסיכולוגים, המטפלים, העובדים הסוציאליים והמדריכים המומחים להתמכרות שלנו נמצאים כאן כדי לספק לכם טיפול ייחודי ברמה עולמית, עם שיטה שמבוססת על ניסיון רב שנים. יחד נבנה לכם תוכנית רב מערכתית מותאמת אישית עם כל התנאים שיהפכו את השהות במתחם למיטבית ומשקמת. 

כל התנאים להחלמה מהירה

ניסיון עשיר במרכזי גמילה שונים הוביל אותנו לפתח תפיסה טיפולית ייחודית המשלבת בין שלושה אספקטים של ההתמכרות – רגשי, פיזי והתנהגותי. כל אדם שמגיע אלינו עבור טיפול גמילה מהתמכרות לתרופות, יקבל חבילת טיפול מותאמת אישית אשר עונה על הצרכים הייחודיים שלו ומבוססת על אבחון מקיף.

הצוות שלנו מורכב ממומחים בעלי ניסיון אשר שולטים במגוון רחב של שיטות טיפוליות, כולם פועלים יחד כמקשה אחת, כדי לסייע לכם:

  • להכיר בתלות שלכם בתרופות
  • להתמודד בהצלחה עם התסמינים של ההתמכרות
  • לטפל בטריגרים הבסיסיים שמפעילים אתכם והובילו אתכם לבחור בנטילת תרופות כדרך התמודדות
  • לשפר את הביטחון ותחושת הערך העצמי שלכם
  • ולבסוף – לעזור לכם לעלות על מסלול חיים שיטיב עמכם כדי לבנות לעצמכם שגרת חיים נורמטיבית

אפשרויות טיפול מגוונות תחת קורת גג אחת 

כל תהליך גמילה ממשככי כאבים מתחיל בתמיכה קלינית מאנשי מקצוע רפואיים שיעזרו לכם ליצור איזון ולהתמודד עם כל תסמיני הגמילה שאתם עשויים להיתקל בהם על הצד הטוב ביותר. על כן, בשלב הראשון, אנו נעמיד לרשותכם פסיכיאטר מומחה ונרקולוג מוסמך שאחראי על תהליך הגמילה הפיזי, ואחראי על בניית תכנית תוכנית גמילה הדרגתית ומותאמת אישית עבורכם.

מעבר לפן הפיזי, תקבלו תמיכה רגשית מאנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ולהם ניסיון רב בהתמכרות, כאשר בד בבד, אנו נדאג לספק לכם ליווי של מדריכים מקצועיים 24/7. המדריכים המנוסים שלנו יעזרו לכם לבנות סדר יום, יציבו גבולות, יעזרו לכם לרכוש הרגלים חדשים ופשוט יהיו שם עבורכם, בכל זמן שתזדקקו להם. 

במהלך תהליך הגמילה ממשככי כאבים ותרופות תשהו בוילה יוקרתית, תיקחו חלק בטיפולים קבוצתיים וייעוץ פרטני ותלמדו כיצד להתמודד עם הטריגרים, הגורמים ואירועי החיים שהובילו אתכם אלינו. 

במילים פשוטות – אנו כאן כדי לעזור לכם ללמוד להתמודד עם אתגרים ובעיות בדרך טובה ויעילה יותר, ולסגל לעצמכם אורח חיים בריא, ללא תרופות ומשככי כאבים.

מוזמנים להגיע אלינו כדי לקבל עזרה

הניסיון מלמד שללא גמילה וליווי אישי ומקצועי, ההתמכרות שלכם יכולה להחמיר עם הזמן וההשפעה שלה על חייכם תהיה הרסנית. ללא טיפול מתאים אתם יכולים להתחיל להזניח את העבודה, התחביבים שאתם אוהבים, את חיי החברה שלכם, הזוגיות, המשפחה והחברים ולצלול למקומות נמוכים יותר נפשית, רגשית והתנהגותית. 

אנו יודעים שאנשים שמתמודדים עם התמכרות, מתמודדים גם עם בעיות נוספות וחווים אתגרים לא פשוטים כמו התמודדות נפשית, משברים, קשיים במערכות יחסים, פגיעה בכישורי החיים הבסיסיים, קשי השתלבות בחברה ועוד. לכן אנו שואפים לספק לכל מי שמגיע אלינו תמיכה סביב השעון, ותוכנית טיפולית שתרד עד לשורש הבעיה, תוך שמספקת תמיכה רפואית, רגשית והתנהגותית.  

אנו נדאג לשלב אתכם בטיפולים קבוצתיים ופרטניים, כאשר החיים במתחם מדמים אפיזודות מהחיים האמיתיים ומאפשרים לרכוש כלים להתמודדות טובה יותר. רבים מהמדריכים שלנו היו בנעליים שלכם, וזו הסיבה שהשיטה שלנו פשוט עובדת. אנו מעבירים הלאה אליכם את מה שעבד טוב עבורנו, כדי להוביל לתוצאות שאתם מייחלים להשיג, ולעזור לכם, כפי שעזרנו לבוגרים אחרים שלנו, שמוחזקים עד היום ויודעים שיש להם כתובת לפנות אליה, תמיד!

מודים שיש לכם בעיה? זהו הצעד הראשון בדרך

אנו מבינים שגמילה מתרופות ומשככי כאבים עשויה להיות מאתגרת, אך להכיר בכך שיש בעיה זהו הצעד הראשון לפתרון. אנו כאן עבורכם כדי לספק לכם תמיכה לכל אורך הדרך, נלווה גם את המשפחה הקרובה שלכם, שזקוקה לתמיכה לא פחות, ונעזור לכם לבצע כמה שינויים בולטים בחייכם שיעזרו לכם לחזור בהדרגה ובהצלחה לחיים נורמטיביים. 

אי-זון היא רשת בה מרכזי גמילה בפריסה ארצית לגמילה ממשככי כאבים ותרופות בסטנדרטים גבוהים של איכות המספק תנאים מהשורה הראשונה ומאפשר לכם לבנות את חייכם מאפס בסביבה תומכת ומכילה, כשאתם נהנים ממיטב המתקנים – וילה יוקרתית, בריכה, סאונה, ג'קוזי, חדר קולנוע, חדר כושר, טניס שולחן, ביליארד ועוד. כל תהליך מתחיל באבחון מקצועי ובניית תכנית טיפולית רב מערכתית מותאמת אישית, והכל – בפרטיות מלאה, כדי שיהיה לכם את כל המרחב להציף את כל מה שחי ועולה בכם ולקבל מענה טיפולי מקיף!

אנו מציעים לכם הרבה יותר מגמילה – אלא תהליך משנה חיים. כל תהליך ריפוי מתחיל מבפנים ואנו יוצרים עבורכם את הקרקע וזורעים את הזרעים כדי שתוכלו לצמוח ולקבל את החיים שמגיעים לכם! 

לבירור פרטים נוספים על השיטה הייחודית שפיתחנו השאירו פרטים באתר ונחזור אליכם!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו