תפריט

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המומחיות שלנו

תחומי המומחיות במרכזי הגמילה של רשת "E-ZONE" במרכזי הגמילה E-ZONE ניתנים השירותים הבאים:

גמילה אוקסיקודון

גמילה מדוסה

גמילה ממתדון

גמילה מכדורי שינה, גמילה מכדורים פסיכיאטריים

גמילה מליריקה

גמילה מלוריוון

גמילה מטרמדקס

גמילה מקונצרטה

גמילה מרטלין

גמילה מפרקוסט

גמילה מקלונקס

גמילה מאוקסיקונטין

גמילה מדוסה

דוסה זו תערובת של סמים מסוגים שונים – ממריצים, הזייתיים, פסיכדליים ומדכאים אשר מעורבבים עם אבקה ורודה, צבע שהפך לסימן הזיהוי של הסם ומבדיל אותו מאחרים.

גמילה מאוקסיקודון

אוקסיקודון הוא משכך כאבים רב עוצמה ותרופת מרשם נפוצה עבור כאבים חזקים. תרופה זו יותרת תחושה של אופוריה כדרך להתמודד עם הכאב, מה שהופך את המעבר משימוש להתמכרות למאוד מהיר.

גמילה מאטנט

אטנט זו תרופת מרשם אשר מיועדת לטיפול בהפרעות קשב וריכוז והיפראקטיביות. תרופה זו ניתנת במרשם רופא, אך לפעמים עשויה להתפתח תלות בכדור ולהוביל להשלכות הרסניות.

גמילה מזודורם

כדורי שינה במרשם רופא אינם מיועדים לשימוש ארוך טווח, אלא לזמן מוגבל ויש ליטול אותם תחת פיקוח רפואי. אולם נטילת כדורי שינה לטווח ארוך יותר עשויה לגרום להתמכרות.

גמילה מטרג'ין

טרג'ין זו תרופת מרשם ממשפחת האופיואידים שמורכבת מאוקסיקודון ונלוקסון ומיועדת לשכך כאבים בינוניים עד חזקים.

גמילה מפנטניל

טיפול אפקטיבי וייחודי להתמכרות לפנטיל עם שיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים שתספק לכם ולאהובים שלכם את כל העזרה שהם צריכים כדי להתגבר על ההתמכרות! מוזמנים לפנות אלינו!

גמילה מציפרלקס

ציפרלקס זו תרופה במרשם רופא אשר משמשת לטיפול בדיכאון, חרדה ולעיתים גם ב- OCD. התרופה מעלה את מינון הסרוטונין במוח, וכתוצאה מכך מרוממת את מצב הרוח ותורמת להגברת הריכוז.

גמילה מכדורי מרשם

תהליך גמילה מתרופות מרשם הוא לא פשוט ולא נעים. כדי לעבור אותו בהצלחה יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. עם זאת, שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"E-ZONE" מאפשרות לכל מטופל להיגמל, להתנקות ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

גמילה מהימורים

למרות שההתמכרות איננה פיזית, תהליך גמילה מהימורים הוא עדיין לא פשוט. כדי לעבור אותו בהצלחה יש להיעזר בצוות מקצועי, רפואי ופסיכולוגי מנוסה. עם זאת, שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"E-ZONE", יחד עם ההרחקה הפיזית של המטופל מן האפשרות להמר, מאפשרות לכל מטופל להיגמל מהימורים ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

הפרעות אכילה

טיפול פרטי בהפרעות אכילה על ידי מיטב המומחים, במרכז יוקרתי ובתנאים הטובים ביותר. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים! התמודדות עם הפרעות אכילה יכולה להיות מאתגרת ובמקרים מסוימים אף מסכנת חיים. אולם הצעד הראשון בדרך להחלמה, הוא להכיר בכך שיש בעיה ולהגיע אלינו למרכז כדי לקבל את הטיפול המתאים. באי-זון, אנו מציעים טיפול ברמה עולמית על ידי צוות מומחה של דיאטנים, אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש, רופאים, מטפלים, עובדים סוציאליים ומדריכים מוסמכים, כשלכל אורך הדרך אנו שואפים שתרגישו בבית, גם כשאתם נמצאים רחוק מהבית, ותקבלו את כל התנאים הנדרשים למסע ההחלמה שלכם.

גמילה מתרופות ומשככי כאבים

סובלים מהתמכרות למשככי כאבים? אנו מעבירים את הניסיון האישי שלנו הלאה עם שיטה ייחודית שפשוט עובדת ותחזיר את השליטה לידיים שלכם! התמכרות למשככי כאבים ותרופות מרשם זהו מצב חמור, ויתכן שאתם תלויים פיזית ונפשית בתרופות אלו על מנת לתפקד בחיי היום-יום.

גמילה מסמים

טיפול לסובלים מהתמכרות ברמה הכי גבוהה במרכזי יוקרה ועם תנאים ייחודיים שלא ניתן למצוא במקומות אחרים בארץ. מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הערכה!

גמילה מקנאביס, מריחואנה, גראס

מכל הסיבות הללו ניתן להסיק שקנאביס הוא אולי אחד הקלים והפחות מזיקים, אבל גם ממנו עדיף להיגמל. כדי לעשות אותו בהצלחה יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. עם זאת, שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"אי-זון" מאפשרות לכל מטופל לעבור תהליך גמילה מקנאביס, להתנקות ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

גמילה מקוקאין

תהליך גמילה מקוקאין הוא לא פשוט ולא נעים. כדי לעבור אותו בהצלחה יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. עם זאת, שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"אי-זון" מאפשרות לכל מטופל להיגמל מן הסם, להתנקות ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

גמילה מהרואין

טיפול אפקטיבי וייחודי להתמכרות להרואין עם שיטה בעלת אחוזי הצלחה גבוהים שתספק לכם ולאהובים שלכם את כל העזרה שהם צריכים כדי להתגבר על ההתמכרות! מוזמנים לפנות אלינו!

גמילה מנייס גאי

אם אתם נאבקים בהתמכרות לנייס גאי, אנו כאן כדי לתמוך בכם וזמינים עבורכם עם כל העזרה שאתם צריכים, במרחק שיחת טלפון אחת!

גמילה מאלכוהול

תהליך גמילה מאלכוהול הוא מורכב ודורש מעטפת טיפולית. כדי לעבור אותו בהצלחה יש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. שיטות הטיפול בהתמכרויות שבהן נעשה שימוש ב"E-ZONE" מאפשרות לכל מטופל להיגמל מאלכוהול ולחזור לחיי שגרה נורמטיביים.

גמילה מאופיאטים – תרופות אופיאטיות

אופיאטים נחשבים לחומרים ממכרים במיוחד. גמילה מאופיאטים היא תהליך מורכב, אבל עם תוכנית הגמילה שלנו ב'אי-זון', תוכלו לשנות את חייכם מקצה לקצה!

לפרטים וקביעת שיחה עם הצוות שלנו